Hakkında

[col_12]
hakkindaFraternity Coaching sizlere sadece koçluk ve gelişim hizmetleri sunmakla kalmaz, ayrıca mevcut duruma meydan okuduğumuza inanarak, sizlere potansiyelinizin performansınızla eş değer olma fırsatını sunar. Bunu gerçekleştirme yöntemi ise, farklı düşünce sistemleri ve özel koçluk teknikleri kullanarak bakış açılarını arttırmaktır. Böylece her farklı açıyı görebilen, öz yönetimi yüksek, farkındalıklara sahip bireyler oluşturmayı hedefleriz.
Kariyer koçluğu, grup – takım koçluğu ve eğitim sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan Fraternity Coaching ‘in öncelikli amacı bireylerin sahip olmadıklarını düşündükleri  potansiyel ve güçlü yönlerinin farkındalığını arttırmak, bireysel performanslarının kalıcı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktır.
Kurumlarda kariyer ve grup koçluklarındaki ana yaklaşımın büyük bir parçasını da bireylerin ve grupların farkındalığını arttırarak davranışsal değişimlerini sağlamak, yaratıcılıklarının artmasını ve bu anlamda kuvvetlenmelerini desteklemektir.
Bunun doğal sonucu olarak koçluk sürecinde hedeflenen, bireylerin gerek mevcut iş gerekse sürdürdükleri yaşam kalitesini arttırarak, içlerindeki mevcut engelleri yıkıp düşünce biçimlerini değiştirmek, mevcut potansiyelin tamamen maksimize edilip performansın artışını sağlanmaktır.
[/col_12]
[col_12]

Bana Anlam Katan Bir Söz

Her gün aynı şeyi yapıp günün sonunda farklı bir çözüm olmasını beklemek boşa geçen zamandan başka birsey değildir.
[box]

Başarı merdiveninin tepesine tırmanmaya başlamadan önce, onun doğru duvara dayalı olduğundan emin olun.”

Stephen Covey

[clear]
[/box]
[/col_12]
[spacer height=”10px”]